Kullanım Şartları

§1 Bahçivanlar Diyarı’na kaydolmadan önce kullanıcıların, Kullanım Şartlarını kabul etmeleri gerekir.

§2 Bahçivanlar Diyarı, kullanıcılarına birbirleri arasında iletişim kurma imkanı sunar. Kullanıcılar yalnızca içerikten sorumludur. Pornografik, ırkçı, aşağılayıcı ya da yasal olmayan içeriklere müsaade edilmez ve hesabın silinmesine yol açabilir. Aynı şartlar, küfürlü olarak nitelendirilebilecek diğer herhangi bir davranış için de geçerlidir.

§3 Hiçbir kullanıcı, Bahçivanlar Diyarı’nın kullanımında bir hak iddia edemez. Servis sağlayıcı, kullanıcılar kullanım şartlarını ihlal ettiklerinde onların girişlerini engelleme, hesaplarını silme hakkına sahiptir.

§4 Dolandırıcılıkla ilgili olarak;

(1) Her oyuncu sadece bir hesap kullanabilir. Sözde birden çok hesaplara izin verilmez.

(2) Hediyelere, kredilere ya da tek tarafın yararına olan aşırı avantajlı ticari ilişkilere izin verilmez. Eğer bunlardan biri saptanırsa, sözkonusu hesap silinecektir.

(3) Özellikle tek tarafa daha fazla üstünlük sağlayan şehirlerarası kârlı ticari ilişkiler yakından izlenecektir.

(4) Gizli dinleme aygıtları(böcekler) rapor edilmek zorundadır ve her hangi bir çıkar uğruna kullanılamaz.

(5) Herhangi bir böceğin istismar edilmesi ya da genel olarak işgal edilmesi hesabın silinmesine de yol açabilir.

§5 Herhangi bir veri için internette araştırma yapmayı sağlayan programlar ya da diğer üçüncü parti yazılımlar/küçük programlar kesinlikle yasaklanmıştır.

§6 Bahçivanlar Diyarı, kullanıcıların neden olduğu muhtemel hasarlar için hiçbir sorumluluk üstlenmez. Hasarlar için hiçbir iddiada bulunulamaz.

§7 Kullanıcı ya da oyun yöneticisi tarafından bir hesabın silinmesi sonucu, üyelik iptal edilebilmektedir.

§8 Yöneticiler ya da moderatörler tarafından verilen emirlere uyulmak zorundadır.

§9 Bahçivanlar Diyarı Takımı, harici internet sitelerine ilişik içeriklerle ilgili olarak hiçbir sorumluluk üstlenmez. Harici internet sitelerine yönelik bağlantılar herhangi biri tarafından yapılabilir ancak oyunda ya da oyun alanında kullanıcı adı olarak bir URL(evrensel kaynak konumlandırıcı) kullanılması Bahçivanlar Diyarı takımına yasaklanmıştır. Bu kuralı ihlal eden hesaplar herhangi bir uyarı yapılmaksızın silinecektir. Yalnızca Bahçivanlar Diyarı’na atfedilmiş ya da direk olarak onunla ilişkilendirilmiş sitelere istisna yapılabilir.

§10 Bu paragraflardan biri geçersiz olursa bile, diğer paragrafların geçerliliği bundan hiçbir şekilde etkilenmeyecektir.